Gratulujeme vám, že jste si vybrali přilbu OSBE 

Po mnoha letech zkušeností a výzkumů, jsme úspěšně vyvinuli kvalitní přilby pro lyže a snowboard. Přilby jsou navrženy pro dospělé a děti, profesionály a začátečníky. Naše přilby poskytnou důležitou ochranu hlavy pro snowboarding a lyžování. Dobře padnou, sluší a ochrání. 

Naše ski a snow přilby jsou certifikovány ve shodě s příslušnými Evropskými standarty EN 1077/FISI-CSI a prošly přísným testováním v následujících kategoriích:

  1. Konstrukce
  2. Absorpce nárazů                         
  3. Odpor proti průrazu                                    
  4. Upínací systém
  5. Výhled

 NÁVOD K POUŽITÍ

Určení velikosti vaší přilby:
Použijte ohebné měřidlo (krejčovský metr), změřte jím obvod vaší hlavy. Výsledná hodnota je přibližně shodná s velikostí přilby.

 Důležité: Správně vybraná přilba musí sedět komfortně a bezpečně na hlavě bez nepříjemného tlaku ve všech směrech.

JUNIOR
50 52 54 56 58
XS S M L XL
SENIOR
54 56 58 60 61
XS S M L XL

  Údržba: Používejte pouze vodu a mýdlo pro čištění vaší přilby. Vaše přilba může být poškozena a znehodnocena použitím ropných produktů, laky, rozpouštědly, lepidly a čistícími činidly, aniž by poškození bylo při užívání zřejmé. Nevystavujte přilbu vysokým teplotám a přímému slunečnímu záření.

 Doporučení zákazníkům: Přilbu upevněte řádně na hlavě. To následně zabrání pohybu přilby na hlavě, který by zabránil výhledu z přilby.

Pro řádnou ochranu musí být upínací řemínek správně zapnut. Pak přilba nesklouzne dozadu a bude chránit vaše čelo.

Přilby s plexi: není vhodná pro každý tvar a velikost hlavy. Velmi důkladně vyzkoušejte zda nemáte nos schovaný za plexi. V tomto případě si budete nosem dýchat na plexi a bude se vám mlžit!

Žádná přilba nemůže chránit je-li již poškozená nárazem. Žádná přilba neposkytne potřebnou ochranu krku, páteři a kloubům. Správné a pevné upevnění vaší přilbu je podstatné. Nevkládejte pod přilbu či upevňovací pásek čepici ani šátek. Došlo-li k nárazu do přilby, je přilba poškozena, přestože poškození není viditelné. Síla nárazu mohla pozměnit vnitřní konstrukci přilby a zmenšit její schopnost chránit vaší hlavu. Přilbu již nepoužívejte a nahraďte ji novou. Náhrada vaší přilby každé tři roky je doporučená, přestože přetváření materiálu vaší přilby může mít delší periodu. Přilbu používejte pouze vy, jiná osoba by mohla polstrování vytlačit dle tvaru své hlavy. Skladujte přilbu na suchém větraném místě. Vysoušejte přilbu působením mírného tepla.
Tyto přilby jsou určeny pouze pro lyžování a snowboarding.

Distribuce v ČR: SOFTBOARD, s.r.o., Luby 51, 339 01 Klatovy, tel 376 324 016,
www.osbe.cz
, e-mail: softboard@osbe.cz

Výrobce: OSBE S.r.l., Via Vittime del Vajont, 58,10024 Moncalieri, Torino, Itálie www.osbe.it